Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2012

Škoda gólu v úplném závěru, mrzí Hoffmanna

Jeden z nejzkušenějších hráčů v týmu Pavla Malury, třiatřicetiletý Josef Hoffmann si zvyká na pozici defenzivního záložníka.

Po sedmi zápasech bez obdržené branky karvinští inkasovali. V sobotu v hlavním městě proti Bohemians Praha hned dvakrát. „Každá série jednou končí. Škoda jen toho gólu v úplném závěru. To by se stávat nemělo. Navíc když vstřelíme dvě branky na hřišti soupeře,“ řekl Josef Hoffmann.

Co se přesně stalo, že karvinští inkasovali druhou branku? „Jednoduše jsme nezvládli odkopnout míč a byli jsme za to potrestáni. Je to velká škoda," mrzelo Hoffmanna.

Ten nastupuje po boku Romana Fischera na pozici defenzivního záložníka. „Na tomto postu jsem naposledy hrál někdy v žácích. Mně to však nevadí, člověk si zvykne na všechno. Navíc spolupráce s Romanem je prozatím velmi dobrá, vyhovíme si,“ nedělá si z převelení na jinou pozici karvinský univerzál těžkou hlavu.

Velký rozhovor s Josefem Hoffmannem si budete moci přečíst v nedělním zápasovém zpravodaji u příležitosti konání 3. kola, ve kterém přivítáme FC Fastav Zlín.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná