Generální partner
Světlý režim
5. květen 2020

Starší dorostenci obnovili společné tréninky

V úterní pravé poledne zahájili dorostenci U19 a U18 pod vedením trenérů Gibaly, Mazurka a Gazdy společné tréninkové jednotky za pevně stanovených podmínek Vládou ČR.

Po 51 dnech se znovu sešel některý z mládežnických týmů pohromadě. První květnové úterý se za jasně nastavených podmínek (žádné společné prostory šaten, připravená dezinfekce, skupinky max. o deseti osobách atd.) sešly týmy U19 a U18 ve Sportovním Centru Kovona k prvnímu tréninku po karanténě. Na tvářích hráčů byla patrná radost, že se konečně vidí.

Šéftrenér mládeže MFK Karviná Petr Gibala upřesnil, že starší dorostenci se budou potkávat třikrát týdně (úterý, středa, čtvrtek), v pondělí a pátek budou mít individuální plán. „To bude především o běhání a kondici. Na společných trénincích budeme pracovat na rozvoji síly, rychlosti a práci s míčem,“ přiblížil Petr Gibala.

Tréninky v tomto duchu budou do té doby, než bude jasno, kdy začne nová sezóna. „Dokud nebudeme vědět, kdy prvním zápasem odstartuje nová sezóna, tak nejsem schopný říct, jak dlouho budeme takto trénovat,“ doplnil Gibala s tím, že kategorie mladších dorostenců začne s přípravou příští týden.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň