Generální partner
Světlý režim
8. červen 2021

TABULKY: Doma podprůměr, venku výborné!

Domácí a venkovní duely? To bylo slovy klasika "nebe a dudy". Inu, posuďte sami...

Tabulka domácích zápasů

Podprůměrných 18 bodů ze sedmnácti zápasů za čtyři výhry, šest remíz a sedm porážek značí, že se v příští sezóně musí fotbalisté MFK v Ráji zlepšit. Za zmínku stojí určitě remíza s Jabloncem 2:2, kdy Roman Haša dvěma góly zařídil remízu, přestože čtyři minuty před koncem ještě Karvinští prohrávali o dva góly. Náramně se také vyvedlo utkání s Českými Budějovicemi (3:0), potěšila domácí remíza 1:1 s Plzní či vítězná rozlučka proti Teplicím (2:0).
CELKOVÉ SKÓRE: 18:23
NEJLEPŠÍ STŘELEC: Qose 4

Tabulka venkovních zápasů

Venku to bylo jiné „kafe“. 21 získaných bodů ze sedmnácti zápasů (pět výher, šest remíz a šest proher) je skvělý počin a znamená 8. místo, dokonce i před Baníkem Ostrava či Viktorií Plzeň. Nejcennější výsledky? Remíza na půdě mistrovské Slavie a vítězství v Plzni!
CELKOVÉ SKÓRE: 19:26
NEJLEPŠÍ STŘELEC: Papadopulos 5

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo