Generální partner
Světlý režim
14. říjen 2020

TRÉNINKOVÝ PROCES MLÁDEŽE: Trénují pouze dorostenci

Ve středu 14. října bylo rozhodnuto, že do konce tohoto týdne zůstanou v tréninkovém procesu pouze dorostenecké týmy. Kategorie žáků a přípravek mají volno, respektive se připravují individuálně.

Po poradě s šéftrenérem SCM Petrem Gibalou bylo rozhodnuto o zrušení tréninkového procesu žákovských a přípravkových kategorií s účinností od 14. října. Nařízení bude platit až do konce tohoto týdne, tj. neděle 18. října. Původně naplánovaný tréninkový plán budou ve Sportovním centru Kovona plnit v součinnosti s vládními opatřeními pouze dorostenecké týmy U16, U17, U18 a U19. Nejstarší dorostence doplní i hráči B-týmu.

Od pondělí 19. října by pak měla být tréninková činnost všech kategorií obnovena v rámci upřesňujících mimořádných opatření Vlády ČR.   

V těchto dnech platí:

1) nekonají se žádná soutěžní utkání
2) je zakázáno používat: vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.) a vnitřní sportoviště
3) tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření
4) v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy. V každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.


Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná