Generální partner
Světlý režim
18. září 2023

Tomáš Hejdušek skončil na lavičce MFK Karviná

Vedení klubu se rozhodlo ukončit spolupráci s trenérem Tomášem Hejduškem. Mužstvo prozatím přebírají asistenti.

Prvoligový nováček je aktuálně bez trenéra, protože po roce a čtvrt v pondělí skončil Tomáš Hejdušek. „Důvodem odvolání jsou pouhé čtyři body a patnácté místo v tabulce. Nový trenér je aktuálně ve stádiu řešení, tréninkovým procesem byli pověřeni asistenti v čele s Ľubomírem Luhovým,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Tomáš Hejdušek přišel do Karviné před začátkem minulé sezóny z ostravského Baníku. Hned ve své první sezóně dovedl tým k postupu z druhé ligy do první. Novou sezónu začala Karviná skvěle, doma porazila Zlín 4:1. Od té doby však již v dalších sedmi kolech získala pouze bod za domácí remízu s Jabloncem. „Je určitě na místě Tomáši Hejduškovi poděkovat za odvedenou práci, vždyť jako nový začínající trenér dovedl tým k postupu mezi elitu. Bohužel ale takový je fotbal a mužstvo potřebuje nový impuls před druhou polovinou podzimu,“ dodal Lubomír Vlk.

Bilance Tomáše Hejduška na karvinské lavičce zní: 43 soutěžních zápasů (F:L, F:NL a MOL Cup) a 21 výher, 6 remíz a 16 porážek.

Trenére, děkujeme!

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo