Generální partner
Světlý režim
15. srpen 2020

Tomáš Jursa hlásí návrat domů! (+ VIDEO)

Po osmi letech je karvinský odchovanec zpátky a připojí se k týmu. Tomáš Jursa podepsal se svým mateřským klubem dvouletou smlouvu.

Jednatřicetiletý univerzál si vybíral z několika nabídek (i ze zahraničí), ale jako správný patriot zvolil po dlouhých osmi letech návrat domů. V srpnu 2012 odešel do Teplic, po roce se stěhoval do Ústí nad Labem a posledních pět a půl roku strávil v Opavě. „Návrat Tomáše zpátky do našich barev je skvělou zprávou pro všechny Karviňáky. Tomáš je univerzál, navíc bezproblémový kluk. Jsme rádi, že se vrátil a domluvili jsme se na dvouleté smlouvě,“ oznámil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.  

Sám Tomáš Jursa, který může nastoupit na krajích obrany i ve středu zálohy, krátce po podpisu smlouvy neskrýval spokojenost. „Splnil se mi sen, jsem zpátky doma v Karviné a hrajeme nejvyšší soutěž. Moc se těším a jsem rád, že to takhle vyšlo,“ podotkl na uvítanou „Jursič“, který má v nejvyšší soutěži odehráno 59 zápasů a vstřeleny 2 góly.


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná