Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2019

U11 jede do Ostravy na skvěle obsazený turnaj

Dvaačtyřicátý ročník Memoriálu Evžena Hadamczika se koná od 29. listopadu do 1. prosince v hale v Ostravě-Dubině. Karvinští vstoupí do třídenního turnaje už v pátek třemi zápasy základní skupiny A.
AC Milán, West Ham United, Slovan Bratislava a další. Memoriál Evžena Hadamczika je letos opět nabitý zvučnými jmény a mezi čtrnáctkou týmů v turnaji kategorií U11 nechybí ani MFK Karviná. 

Derby mezi Karvinou a Baníkem celý turnaj v pátek dvě hodiny po poledni odstartuje. „Na takto prestižním turnaji očekávám především dobré sportovní výkony, nasazení a chuť po vítězství v každém zápase. Chceme bavit hrou a sami se bavit fotbalem. Pevně věřím, že své dovednosti ukážeme i v tak nabité konkurenci,“ řekl před turnajem trenér René Vicher.

Třídenní klání slibuje perfektní bitvy, spoustu zážitků a poměření fotbalových dovedností malých fotbalových nadějí. Zápasy se budou hrát 1x18 minut v poli 4+1.

Skupina A: MFK Karviná, Baník Ostrava, Žilina, GKS Katowice, Slavia Praha, MOL Videoton, AC Milán.
Skupina B: Trenčín, Sparta Praha, Viktoria Plzeň, MFK Vítkovice, Górnik Zabrze, Slovan Bratislava, West Ham United. 

Harmonogram zápasů MFK Karviná:
29.11. Karviná-Baník Ostrava (14:00)
29.11. Karviná-MOL Videoton (15:40)
29.11. Karviná-GKS Katowice (16:20)
30.11. Karviná-Žilina (8:20)
30.11. Karviná-AC Milán (9:20)
30.11. Karviná-Slavia Praha (11:00)
1.12. o konečné umístění 
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo