Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2019

U11 jede do Ostravy na skvěle obsazený turnaj

Dvaačtyřicátý ročník Memoriálu Evžena Hadamczika se koná od 29. listopadu do 1. prosince v hale v Ostravě-Dubině. Karvinští vstoupí do třídenního turnaje už v pátek třemi zápasy základní skupiny A.
AC Milán, West Ham United, Slovan Bratislava a další. Memoriál Evžena Hadamczika je letos opět nabitý zvučnými jmény a mezi čtrnáctkou týmů v turnaji kategorií U11 nechybí ani MFK Karviná. 

Derby mezi Karvinou a Baníkem celý turnaj v pátek dvě hodiny po poledni odstartuje. „Na takto prestižním turnaji očekávám především dobré sportovní výkony, nasazení a chuť po vítězství v každém zápase. Chceme bavit hrou a sami se bavit fotbalem. Pevně věřím, že své dovednosti ukážeme i v tak nabité konkurenci,“ řekl před turnajem trenér René Vicher.

Třídenní klání slibuje perfektní bitvy, spoustu zážitků a poměření fotbalových dovedností malých fotbalových nadějí. Zápasy se budou hrát 1x18 minut v poli 4+1.

Skupina A: MFK Karviná, Baník Ostrava, Žilina, GKS Katowice, Slavia Praha, MOL Videoton, AC Milán.
Skupina B: Trenčín, Sparta Praha, Viktoria Plzeň, MFK Vítkovice, Górnik Zabrze, Slovan Bratislava, West Ham United. 

Harmonogram zápasů MFK Karviná:
29.11. Karviná-Baník Ostrava (14:00)
29.11. Karviná-MOL Videoton (15:40)
29.11. Karviná-GKS Katowice (16:20)
30.11. Karviná-Žilina (8:20)
30.11. Karviná-AC Milán (9:20)
30.11. Karviná-Slavia Praha (11:00)
1.12. o konečné umístění 
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.