Generální partner
Světlý režim
3. prosinec 2019

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům

Třídenní mezinárodní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika se povedl. Mezi pozvanou čtrnáctkou týmů nechyběla ani MFK Karviná.
Karvinští vstoupili do turnaje pátečním derby proti Baníku, které přineslo hned osm gólů a těsnou porážku 3:5. Poté přišel debakl 0:9 s celkovým vítězem MOL Vidi a na závěr prvního dne jasná výhra nad GKS Katowice 6:0. „Zejména výkony proti Baníku a Katovicím nás potěšily,“ řekl trenér MFK Karviná U11 René Vicher.

Během druhého dne doplatili jeho malí svěřenci na neproměňování šancí – prohra s Žilinou 1:6, s AC Milán 3:7 a se Slavií 1:4. Jedno vítězství a pět porážek ve skupině znamenalo nedělní boje o konečné 9. – 14. místo. Ani nedělní utkání plná nasazení se nepodařila hráčům MFK přetočit na svou stranu a tři porážky (s Plzní 1:3, se Slovanem Bratislava 1:3 a s Vítkovicemi 0:1) znamenaly konečné 13. místo!  Prestižní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika byl pro tým U11 příležitostí, jak se poměřit s těmi nejlepšími. „Herně jsme nepropadli, výsledkem je pro nás nahlédnutí, jak jsou naši hráči schopni využívat své dovednosti a schopnosti i v tak nabité konkurenci. Zkušenosti z turnaje bereme a budeme se i nadále chtít zlepšovat,“ hodnotil Vicher. 

Vítězem turnaje se stal maďarský tým MOL Vidi, před Slavií Praha a italským velkoklubem AC Milán. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z šesti zemí Evropy. Veškeré výsledky turnaje najdete ZDE!

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo