Generální partner
Světlý režim
3. prosinec 2019

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům

Třídenní mezinárodní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika se povedl. Mezi pozvanou čtrnáctkou týmů nechyběla ani MFK Karviná.
Karvinští vstoupili do turnaje pátečním derby proti Baníku, které přineslo hned osm gólů a těsnou porážku 3:5. Poté přišel debakl 0:9 s celkovým vítězem MOL Vidi a na závěr prvního dne jasná výhra nad GKS Katowice 6:0. „Zejména výkony proti Baníku a Katovicím nás potěšily,“ řekl trenér MFK Karviná U11 René Vicher.

Během druhého dne doplatili jeho malí svěřenci na neproměňování šancí – prohra s Žilinou 1:6, s AC Milán 3:7 a se Slavií 1:4. Jedno vítězství a pět porážek ve skupině znamenalo nedělní boje o konečné 9. – 14. místo. Ani nedělní utkání plná nasazení se nepodařila hráčům MFK přetočit na svou stranu a tři porážky (s Plzní 1:3, se Slovanem Bratislava 1:3 a s Vítkovicemi 0:1) znamenaly konečné 13. místo!  Prestižní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika byl pro tým U11 příležitostí, jak se poměřit s těmi nejlepšími. „Herně jsme nepropadli, výsledkem je pro nás nahlédnutí, jak jsou naši hráči schopni využívat své dovednosti a schopnosti i v tak nabité konkurenci. Zkušenosti z turnaje bereme a budeme se i nadále chtít zlepšovat,“ hodnotil Vicher. 

Vítězem turnaje se stal maďarský tým MOL Vidi, před Slavií Praha a italským velkoklubem AC Milán. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z šesti zemí Evropy. Veškeré výsledky turnaje najdete ZDE!

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii