Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

U14 v Praze proti Spartě a Bohemce!

Tři utkání v hlavním městě absolvovali na přelomu listopadu a prosince starší žáci U14. Domluvili se na dvojutkání se Spartou a jedním duelem s Bohemkou. Z Prahy se nakonec vrátili s jednou výhrou a dvěma porážkami.
První zápas se Spartou byl jednoznačný, čemuž odpovídá konečné skóre 0:13. „Takovou kvalitu jsme ještě nepotkali a na klucích to bylo znát. Bohužel se nám nepodařilo přizpůsobit tempu a rychlosti soupeře. Po několika zbytečných brankách už se dál hrálo hůř a přicházeli další góly,“ podotkl trenér U14 Ondřej Gazdoš. 

V tréninkovém centru Sparty na Strahově se ve stejný den odehrál i druhý zápas, který už ale byl vyrovnanější a hráčům MFK se podařilo zvítězit 4:2, z čehož měli pochopitelně velkou radost. „Výjezd jsme brali také jako ukončení sezóny a do programu zařadili Laser game a návštěvu Slavia Museum. Hlavní náplní však byl fotbal,“ informoval Gazdoš.

Druhý den byl na řadě duel s Bohemkou, která je ve své soutěži hned za pražskými „S.“ Zápas měl velkou kvalitu, ale hostům ze Slezska chyběla větší přesnost v zakončení. Naopak soupeř trestal každou chybu a utkání skončilo výsledkem 7:1 pro pražský výběr. „Celý výjezd jsme si užili a všechny tři zápasy pro nás byly poučné. Dalo nám to spoustu námětů, na čem pracovat. Určitě na podobný výjezd vyrazíme v budoucnu zase, abychom se těžkými zápasy dále posunovali,“ zakončil trenér Ondřej Gazdoš.Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo