Generální partner
Světlý režim
23. leden 2020

Upřesněný termín na Teplice a zahájení předprodeje vstupenek

Všech 16 týmů FORTUNA:LIGY zná program prvních dvou jarních kol. Karvinští se představí dvakrát doma - 15. února proti Zlínu a 23. února proti Teplicím shodně od 14:30 hodin. První únorový den bude zahájen předprodej vstupenek na obě utkání.
Zajímavý a především ohromně důležitý start do bojů o záchranu čeká na karvinský tým v polovině února. Svěřenci Juraje Jarábka přivítají v sobotu 15. února zlínský Fastav a osm dnů později, v neděli 23. února, severočeské Teplice. Právě druhý jarní zápas upřesnila LFA v druhý den tohoto pracovního týdne.

Na domácí vítězství čeká MFK Karviná předlouho – od 28. května 2019. Nadcházející dva soupeři jsou jednoznačně „hratelní“ a bude důležité získat nejlépe maximální počet bodů Důležitým aspektem bude podpora věrných fanoušků. 

Vstupenky na oba zápasy jdou do prodeje od soboty 1. února – v síti Tickeportal začne prodej minutu po půlnoci z pátku na sobotu, v MěDK a Kině Centrum dle jejich otvírací doby do pátku 14. února 14:30 hodin. Kdo bude vyčkávat, může využít prodeje krátce před zápasem. „V den utkání se Zlínem fanoušci pochopitelně zakoupí i vstupenky na Teplice. Cenová hadina vstupenek se pohybuje přesně tak, jak jsou všichni zvyklí, tedy od 50 Kč do 140 Kč,“ informovala Pavla Žebroková z ticketingového oddělení klubu. 

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii