Generální partner
Světlý režim
23. leden 2020

Upřesněný termín na Teplice a zahájení předprodeje vstupenek

Všech 16 týmů FORTUNA:LIGY zná program prvních dvou jarních kol. Karvinští se představí dvakrát doma - 15. února proti Zlínu a 23. února proti Teplicím shodně od 14:30 hodin. První únorový den bude zahájen předprodej vstupenek na obě utkání.
Zajímavý a především ohromně důležitý start do bojů o záchranu čeká na karvinský tým v polovině února. Svěřenci Juraje Jarábka přivítají v sobotu 15. února zlínský Fastav a osm dnů později, v neděli 23. února, severočeské Teplice. Právě druhý jarní zápas upřesnila LFA v druhý den tohoto pracovního týdne.

Na domácí vítězství čeká MFK Karviná předlouho – od 28. května 2019. Nadcházející dva soupeři jsou jednoznačně „hratelní“ a bude důležité získat nejlépe maximální počet bodů Důležitým aspektem bude podpora věrných fanoušků. 

Vstupenky na oba zápasy jdou do prodeje od soboty 1. února – v síti Tickeportal začne prodej minutu po půlnoci z pátku na sobotu, v MěDK a Kině Centrum dle jejich otvírací doby do pátku 14. února 14:30 hodin. Kdo bude vyčkávat, může využít prodeje krátce před zápasem. „V den utkání se Zlínem fanoušci pochopitelně zakoupí i vstupenky na Teplice. Cenová hadina vstupenek se pohybuje přesně tak, jak jsou všichni zvyklí, tedy od 50 Kč do 140 Kč,“ informovala Pavla Žebroková z ticketingového oddělení klubu. 

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.