Generální partner
Světlý režim
6. září 2018

V pátek přípravný zápas se Znojmem

Zápasovou pauzu během první reprezentační přestávky vyplní páteční dopolední duel ve Vyškově proti druholigovému Znojmu.
Svěřenci Romana Nádvorníka zůstanou v zápasovém rytmu i přesto, že právě probíhá reprezentační přestávka. V pátek ráno se vydají do Vyškova, kde na místním třetiligovém stadionu změří síly s týmem 1. SC Znojmo FK. 

Po pondělním volném dnu jsou hráči od úterý v zápřahu a do zápasu půjdou z plné zátěže. „Na konci prvního týdne chci vždy hrát zápas, aby kluci zůstali v zápasovém rytmu. Patnáctidenní zápasový výpadek před zápasem v Teplicích by byl opravdu hodně. Hlavně ale uvidíme hráče v akci, to je důležité,“ vysvětlil trenér Roman Nádvorník. 

Karvinský kouč preferoval utkání v rozumné dojezdové vzdálenosti a soupeře, s kterým se jeho svěřenci ještě nepotkali. „S Vítkovicemi jsme hráli v létě, Třinec měl ve středu na programu zápas MOL Cupu. Zbývalo tedy Znojmo nebo Prostějov a nakonec jsme se domluvili právě se Znojmem,“ doplnil Nádvorník.

Jihomoravský klub od levého břehu řeky Dyje hraje druhou nejvyšší soutěž FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU a trenérem je karvinskému fanouškovi dobře známý Leoš Kalvoda. Znojmu se zatím v této sezóně moc nedaří, po sedmi kolech je předposlední s pěti body za jedno vítězství, dvě remízy a čtyři prohry.

Oba týmy se naposledy potkaly 17. února 2016 v přípravném duelu také na neutrální půdě – v Újezdci u Uherského Brodu vyhráli Karvinští 2:1. Poslední mistrovský duel spadá do postupové sezóny, 21. listopadu 2015 vyhrála Karviná na Kovoně jasně 3:0!

Přípravné utkání 1. SC Znojmo FK – MFK Karviná se odehraje v pátek 7. září v 11 hodin ve Vyškově.
Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo