Generální partner
Světlý režim
6. září 2018

V pátek přípravný zápas se Znojmem

Zápasovou pauzu během první reprezentační přestávky vyplní páteční dopolední duel ve Vyškově proti druholigovému Znojmu.
Svěřenci Romana Nádvorníka zůstanou v zápasovém rytmu i přesto, že právě probíhá reprezentační přestávka. V pátek ráno se vydají do Vyškova, kde na místním třetiligovém stadionu změří síly s týmem 1. SC Znojmo FK. 

Po pondělním volném dnu jsou hráči od úterý v zápřahu a do zápasu půjdou z plné zátěže. „Na konci prvního týdne chci vždy hrát zápas, aby kluci zůstali v zápasovém rytmu. Patnáctidenní zápasový výpadek před zápasem v Teplicích by byl opravdu hodně. Hlavně ale uvidíme hráče v akci, to je důležité,“ vysvětlil trenér Roman Nádvorník. 

Karvinský kouč preferoval utkání v rozumné dojezdové vzdálenosti a soupeře, s kterým se jeho svěřenci ještě nepotkali. „S Vítkovicemi jsme hráli v létě, Třinec měl ve středu na programu zápas MOL Cupu. Zbývalo tedy Znojmo nebo Prostějov a nakonec jsme se domluvili právě se Znojmem,“ doplnil Nádvorník.

Jihomoravský klub od levého břehu řeky Dyje hraje druhou nejvyšší soutěž FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU a trenérem je karvinskému fanouškovi dobře známý Leoš Kalvoda. Znojmu se zatím v této sezóně moc nedaří, po sedmi kolech je předposlední s pěti body za jedno vítězství, dvě remízy a čtyři prohry.

Oba týmy se naposledy potkaly 17. února 2016 v přípravném duelu také na neutrální půdě – v Újezdci u Uherského Brodu vyhráli Karvinští 2:1. Poslední mistrovský duel spadá do postupové sezóny, 21. listopadu 2015 vyhrála Karviná na Kovoně jasně 3:0!

Přípravné utkání 1. SC Znojmo FK – MFK Karviná se odehraje v pátek 7. září v 11 hodin ve Vyškově.
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo