Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2012

V pátek s dalším účastníkem Extraklasy

Před sobotním odjezdem na rakouské soustředění čeká na karvinský celek přípravný duel s polským TS Podbeskidzie.

Po remízách s Gliwicemi a Třincem se domácím fanouškům představí tým Pavla Malury proti dvanáctému týmu uplynulého ročníku nejvyšší polské soutěže TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. „Chtěli bychom po nezdaru s Třincem už konečně potěšit fanoušky výhrou,“ uvedl Tomáš Knötig.

Stejného názoru je také trenér Malura. „Oba remízové zápasy se daly dovést do vítězného konce. Ale je to stále jen příprava,“ řekl. Páteční duel se už nebude týkat trojice Michal Gonda, Olin Bartozel a Lukáš Bartošák, kteří tým opustili.

Polský celek v přípravném období sehrál dva přípravné duely a v obou dokázal zvítězit. Nejprve si připsal skalp slovenského mistra Žiliny (2:1) a o čtyři dny později si poradil stejným výsledkem také s Dolním Kubínem.

Utkání začne v 11 hodin dopoledne na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo