Generální partner
Světlý režim
26. listopad 2019

V prodeji lístky na duel se Sigmou

Na poslední domácí utkání kalendářního roku 2019 odstartoval předprodej vstupenek během úterního rána 26. listopadu. Cenová relace je od 50 Kč do 140 Kč.

Je to k nevíře, ale ligový podzim bude brzy minulostí. Karvinské fotbalisty čeká poslední domácí duel, v neděli 8. prosince od půl třetí odpoledne přivítají Sigmu Olomouc. Půjde o druhé měření sil v této sezóně – v srpnu na Hané skončilo utkání remízou 1:1.

Vstupenky na zápas s olomouckou Sigmu si mohou fanoušci s předstihem zajistit už nyní na standardních předprodejních místech.   

Možnosti nákupu vstupenekYouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.