Generální partner
Světlý režim
1. březen 2013

V sobotu na Bažantnici proti Rybniku

Kvůli kompletně odloženému kolu musí nejen Karvinští vzít zavděk dalším z nekonečné řady přípravných utkání. Karviná se střetne s polským týmem Energetyk ROW Rybnik.

Soupeř to není úplně neznámý. Ve středu zdolal rezervní celek vysoko 5:0. „Právě ve středu jsme se dozvěděli, že se jarní start odkládá. Rybnik působil velmi dobrým dojmem, proto jsme se rozhodli ho oslovit s nabídkou sehrání přípravného zápasu,“ objasnil trenér Jan Pánik, který uvítal tuto možnost. „Bude to jednoznačně kvalitnější zápas než například proti diviznímu soupeři, kterého bychom sehnali.“

Nejen Karvinou rozhodnutí svazu, o kompletním odložení 17. kola, překvapilo. „Nedá se nic dělat. Hráči se už na mistrovské utkání těšili, protože se mělo hrát ve Zlíně pod umělým osvětlením, což vždycky dokreslí atmosféru. Je to škoda i pro fanoušky, protože kluci moc dobře věděli, že se je chystali jet do Zlína povzbudit," řekl Pánik.

Podle jednoho z karvinských trenérů je jediným pozitivem skutečnost, že si před ostrým startem soutěže aspoň jednou celý tým zahraje na přírodní trávě. „Hráči ji měli možnost vyzkoušet poprvé v úterý. Přeci jen je to změna a kluci si musí opět navyknout na jiné odskoky a další věci," doplnil Jan Pánik.

Zápas MFK OKD Karviná - Energetyk ROW Rybnik začne na hřišti U Bažantnice v sobotu 2. března v 11 hodin dopoledne. Vstup na toto utkání je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo