Generální partner
Světlý režim
1. říjen 2012

V úterý změříme síly s Hlučínem

Před nedělním utkáním s Viktorií Žižkov sehrají naši fotbalisté přípravné utkání s Hlučínem. Zápas začne v 15:30 hodin na Bažantnici.

„Potřebujeme vidět kluky v zápasové zátěži, proto sehrajeme toto modelové utkání v úterý odpoledne,“ vysvětlil trenér Petr Mašlej s tím, že proti třetiligovému celku dostanou příležitost také hráči širšího kádru.

Oba soupeři se spolu střetli naposledy před devíti týdny v závěrečné fázi přípravy. Domácí celek díky gólové produktivitě zvítězil po brankách Antonína Presla, Emila LeGianga a Václava Juřeny 3:0. Náš úterní soupeř se momentálně nachází s šestnácti body za čtyři výhry, stejný počet remíz a jednu porážku na šesté příčce tabulky MSFL.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo