Generální partner
Světlý režim
1. říjen 2012

V úterý změříme síly s Hlučínem

Před nedělním utkáním s Viktorií Žižkov sehrají naši fotbalisté přípravné utkání s Hlučínem. Zápas začne v 15:30 hodin na Bažantnici.

„Potřebujeme vidět kluky v zápasové zátěži, proto sehrajeme toto modelové utkání v úterý odpoledne,“ vysvětlil trenér Petr Mašlej s tím, že proti třetiligovému celku dostanou příležitost také hráči širšího kádru.

Oba soupeři se spolu střetli naposledy před devíti týdny v závěrečné fázi přípravy. Domácí celek díky gólové produktivitě zvítězil po brankách Antonína Presla, Emila LeGianga a Václava Juřeny 3:0. Náš úterní soupeř se momentálně nachází s šestnácti body za čtyři výhry, stejný počet remíz a jednu porážku na šesté příčce tabulky MSFL.

Rozhovory Rozhovory
čt 10.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Žák

Kmenový hráč soupeře nemůže do utkání zasáhnout ne kvůli dohodě klubů, ale proto, že pyká za karty. Stabilního člena základní sestavy tak fanoušci uvidí pouze na tribuně, odkud bude svým spoluhráčům držet palce. V rozhovoru se točila řeč okolo Varnsdorfu, ale i jeho začátcích či blížícímu se fotbalovému MS.

út 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

S Lukášem Budínským jsme probrali nejen aktuální stav, ale kreativní záložník zavzpomínal i na angažmá v Mladé Boleslavi, kam odešel právě z Karviné po sezóně 2018/2019. Zahrál si za reprezentaci a minulé léto přestoupil do Ostravy. Řeč se v rozhovoru stočila samozřejmě i k trenérovi Pavlu Vrbovi, který však na lavičce slezského klubu dlouho nevydržel…

út 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jan Žídek

Nikdo jiný než zkušený Jan Žídek nemohl být respondentem před utkáním s Opavou. Bývalý kapitán SFC v létě podepsal v Karviné a dnes jej čeká první duel proti SFC. Jak se těší? Na jaké okamžiky v dresu slezského soka nejraději vzpomíná? Má už jasno, co bude dělat po kariéře? Nejen to prozradil v tomto rozhovoru…

ne 25.9. | redakce

David Hampel: Brankáři v klubu mají perspektivu do budoucna

Před novou sezónou se novým trenérem brankářů stal David Hampel, který vystřídal Branislava Rzeszota. Rozhovor se pochopitelně točil kolem gólmanů MFK, ale i jeho aktivní či trenérské kariéry.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo