Generální partner
Světlý režim
5. listopad 2023

VIDEO & OHLAS: trenér Jarábek + kapitán Budínský

Jako zasloužené hodnotil vítězství soupeře trenér Juraj Jarábek na pozápasové tiskové konferenci. Rozebíral atmosféru, absenci Jiřího Fleišmana a samozřejmě si posteskl nad devítiminutovkou, ve které jeho svěřenci třikrát inkasovali. Lukáš Budínský taktéž pochválil atmosféru a litoval, že jeho trefa byla nakonec zbytečná.


SLEZSKÉ DERBY OČIMA LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO: „Skvělá atmosféra, top! Kéž by to tak bylo každý zápas. Můj gól byl vlastně k ničemu, ale jsem rád, že mi to tam spadlo. Celou dobu jsem věděl, co udělám - pro bránící hráče je to těžké. Nevyšel nám začátek druhé půle, byli jsme zalezlí a všude pozdě. Baník měl hodně prostoru na kombinaci, vlastně každá akce znamenala gól. Potom už se to těžko otáčí.“



Související články

Zápas 5.11.2023

Smrtící údery zkraje druhé půle, Karviná-Baník Ostrava 1:3

Slezské derby nabídlo kvalitní podívanou před výbornou kulisou a čtyři góly. Bohužel hned tři vstřelili hosté, kteří v Karviné prohrávali. Karvinští pod trenérem Jarábkem poprvé padli v domácím prostředí.

Preview k zápasu 4.11.2023

Slezská bitva před vyprodaným stadionem, Karviná-Baník Ostrava (ne,15)

Dlouho očekávané derby se přiblížilo. Oba týmy jdou do utkání v jiném rozpoložení - Karvinští dvakrát po sobě vyhráli, Ostrava dvakrát prohrála. Navíc v domácím prostředí. Ještě před úvodním hvizdem proběhne oficiální rozloučení s Michalem Papadopulosem, který v létě ukončil kariéru.

Pozvánka na zápas 3.11.2023

Trenér Jarábek před derby: Důležitá je pro nás pokora a připravenost

O náladě v týmu, o soupeři i o vítězství v anketě JVC Trenér Měsíce hovořil dva dny před slezským derby trenér Juraj Jarábek.

Pozvánka na zápas 2.11.2023

Jaroslav Svozil: Čekám vyhecovaný zápas

Slezské derby je na programu už v neděli. Těší se na něj všichni včetně Jaroslava Svozila. Nadcházejícího soupeře velice dobře zná - v Ostravě strávil tři a půl roku. Od léta je však zkušený stoper pilířem našich zadních řad!

Ohlasy po zápase 6.11.2023

Jaroslav Svozil: Naše slabší desetiminutovka rozhodla

Smutný byl po slezském derby stoper Jaroslav Svozil. Se spoluhráči musel kousat porážku od regionálního rivala.

Rozhovory Rozhovory
po 6.1. | redakce

Vladimír Neuman po návratu: První trénink byl ve velké intenzitě!

Po dvou hostováních se těšil domů. Klub si jej už během prosince stáhl z druholigového Prostějova a gólman Vladimír Neuman tak opět navlékne svůj mateřský dres.

st 11.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Endl

Stoper Lukáš Endl nastoupil v posledních sedmi duelech vždy v základní sestavě. Letní posila z Brna v rozhovoru vypráví o zdravotních peripetiích, ofenzivních choutkách, Zbrojovce i reprezentační jednadvacítce, s kterou se probojoval na červnový evropský šampionát…

čt 28.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Amar Memić

Třetí sezónu kroutí v našem dresu Bosňan Amar Memić. Šikovný křídelník patří k nejdůležitějším hráčům a prožívá výbornou sezónu – čtyři góly a jedna asistence jsou toho důkazem. V rozhovoru hezky česky mluvil i o své velké neproměněné šanci na Slavii, ale i domově, po kterém se mu stýská. Ovšem už ne dlouho – za měsíc pojede domů za rodinou si odpočinout.

čt 14.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Vecheta

S nejlepším střelcem týmu jsme probrali jeho formu, ochrannou masku a blížící se baráž národního týmu do 21 let. A perlička – věděli jste, že si Filip Vecheta první zlomeninu nosu přivodil v zápase dorostu Slovácka u nás v Karviné?

Pronájem Pronájem
Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo