Generální partner
Světlý režim
29. červen 2021

Ve středu na Bažantnici s Górnikem Zabrze

Pozor změna! Fotbalisté MFK odehrají v domácím prostředí ještě jeden zápas, poslední červnový den přivítají polský Górnik Zabrze. Zápas začne v 11 hodin.

Jak už avizoval kouč Jozef Weber po sobotní porážce od Trenčína, znovu potřebuje vidět v akci některé fotbalisty. K tomu bude vložený zápas ideální příležitostí a dobrým testem. „Mladší hráče potřebujeme vidět v herním zatížení. Stejně tak i ty, kteří se vrátili z hostování,“ prohlásil hlavní trenér MFK Karviná.

Polský tým je od pondělí na soustředění v Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Slaski a vypadl jim soupeř. Oba kluby se poměrně brzy domluvily na vzájemném zápase – Górnik dorazí přímo do Karviné. Pro svěřence trenéra Jana Urbana půjde o první letní test.

Poslední vzájemný zápas je starý dva roky (26.6.2019), tehdy se Karvinští vydali na soupeřův hlavní stadion a domácí zvítězili 2:1. V minulé sezóně obsadil Górnik Zabrze v Ekstraklase desátou příčku.

Přípravné utkání MFK Karviná – Górnik Zabrze začne ve středu 30. června v areálu U Bažantnice v 11 hodin. Vstup bude pro fanoušky opět zdarma.


U vstupu se každý fanoušek musí prokázat jedním z následujících dokumentů:

  • certifikátem o očkování (nejméně 22 dní po 1. dávce ve dvoudávkovém schématu nebo nejméně 14 dní po první dávce v jednodávkovém schématu)
  • negativním PCR testem ne starším než 7 dnů
  • negativním antigenním testem ne starším než 72 hodin
  • potvrzením o prodělání nemoci COVID-19 ve lhůtě 180 dní
  • potvrzením či čestným prohlášením o provedení testování v zaměstnání ne starší 72 hodin (doklad od zaměstnavatele či čestné prohlášení)

Všichni návštěvníci zápasu musí po celou dobu pobytu v areálu U Bažantnice dodržovat aktuální nařízení, nosit ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor FFP2 či KN95 bez výdechového ventilu) a dodržovat rozestupy. Zároveň musí dodržet vzdálenost 2 metry od hrací plochy.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo