Generální partner
Světlý režim
5. únor 2013

Ve středu na Kovoně s Hlučínem

Po soustředění na Slovensku čeká na karvinské fotbalisty ve středu po obědě další přípravný zápas. Od 14 hodin se střetnou s třetiligovým Hlučínem.

Do třetího zápasu během osmi dnů nebudou moci zasáhnout nemocní Richard Vaclík, Tomáš Hrtánek a David Puškáč. Naopak fit jsou Elvist Ciku s Josefem Hoffmannem. „Elvist už od pondělí normálně trénuje a bude na středeční zápas připravený. Pepa Hoffmann s námi absolvoval první trénink, ale se zápasovou zátěží ještě raději počkáme,“ řekl trenér Karviné Jan Pánik.

Už jen necelý měsíc zbývá do startu jarní části a Karvinští mají před sebou ještě pár přípravných utkání. Příležitost už však nebudou dostávat dvě kompletní jedenáctky. „Máme v plánu zápasovou zátěž stupňovat tak, aby hráči odehráli větší část zápasu, takže už tolik změn během utkání nebude,“ doplnil Jan Pánik.

Pro hlučínské fotbalisty bude duel s Karvinou teprve čtvrtým přípravným zápasem zimního období. Shodně 1:5 podlehli druholigové Opavě i mistrovskému celku ze Slovenska - MŠK Žilina. Vítězství přišlo až na třetí pokus. Dalšího účastníka Corgoň ligy, Myjavu, zdolal celek z MSFL 3:2, přestože už 0:2 prohrával.

Utkání mezi Karvinou a Hlučínem se odehraje ve středu 6. února od 14 hodin na umělé trávě na Kovoně. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo