Generální partner
Světlý režim
19. listopad 2012

Ve středu příprava Třincem

Podzimní boje ve druhé lize jsou sice u konce, ale to neznamená, že by Karvinští zaháleli. Je tomu přesně naopak. Už ve středu na ně čeká přípravné utkání s třetiligovým lídrem z Třince. Zápas začne na hřišti U Bažantnice ve 13:30 hodin.

Hosté z Třince se ještě musí ještě minimálně týden udržovat v zápasovém rytmu, protože je 28. listopadu čeká odvetný zápas Poháru České pošty na hřišti prvoligové Mladé Boleslavi. První zápas skončil na severu Moravy remízou 1:1. Naopak domácí celek ukončil podzimní pouť druhou ligou na desáté příčce a nyní dají trenéři příležitost hráčům, kteří toho příliš nenahráli nebo nastupují za béčko.

„Potřebujeme hráče vidět v zápasovém rytmu a zatížení. Navíc máme některé kluky zraněné nebo nemocné a do středečního zápasu nezasáhnou. Ale to je normální. Přeci jen půlsezóna byla dlouhá a je to přirozené. Jedná se o Michala Gondu a Ondřeje Cvernu. Nemocní jsou Pavel Vrána s Josefem Hoffmannem,“ vypočítával marody trenér Jan Pánik.

Přípravný duel MFK OKD Karviná - Fotbal Třinec začne na hřišti U Bažantnice ve středu 21. listopadu ve 13:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo