Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2018

Ve středu proti nováčkovi Ekstraklasy

Bez jednoho dne se přesně po roce na stejném místě potkají fotbalisté MFK a Zaglebie Sosnowiec opět v přípravném utkání.
Také ve čtvrtém přípravném duelu změří síly svěřenci Romana Nádvorníka s polským týmem. Po prohře s Cracovií Kraków a výhrami nad Górnikem Zabrze a Wislou Kraków stojí v cestě Zaglebie Sosnowiec – nováček Ekstraklasy, kterého Karvinští v posledním vzájemném duelu (5.7.2017) porazili vysoko 4:1.

S největší pravděpodobností už karvinští trenéři neprotočí dvě kompletní jedenáctky. Na konci druhého týdne kouč Nádvorník avizoval, že tréninkové jednotky budou směřovat k herním věcem. „Nejtěžší kondiční blok mají kluci za sebou. Před pondělním odjezdem na soustředění nás čekají ještě dvě utkání,“ podotkl správně Nádvorník. 

Polský tým pod vedením trenéra Dariusze Dudka je od pondělí na soustředění ve Wodzislaw-Ślaski, kde se také utkání odehraje. V uplynulé sezóně skončil jeho celek na druhém místě v 1. polské lize a zajistil si spolu s MKS Miedź Legnica postup mezi polskou elitu. V prozatím dvou přípravných duelech Sosnowiec dvakrát vyhrál a neinkasoval – porazil 4:0 rumunskou Constantu a 3:0 polskou Przemysl. 

Utkání Zaglebie Sosnowiec – MFK Karviná začne ve středu 4. července v 11 hodin na hřišti Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Ślaski.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo