Generální partner
Světlý režim
30. červen 2015

Ve středu první zápas – jede se na Slovácko

Sportovní areál Širůch ve Starém Městě u Uherského Hradiště je místem, kde Karvinští zahájí sérii přípravných utkání před novou sezónou. Zápas začne ve středu od 17 hodin.

Druhý týden letní přípravy začali v pondělí svěřenci Jozefa Webera – včetně mladých hráčů z úspěšného dorostu a hráčů, kteří jsou v Karviné na testech. Především tito borci dostanou ve středu na hřišti prostor se ukázat. „Potom se rozhodne, co dál,“ nastínil karvinský trenér s tím, že do utkání zasáhnou i některé známé tváře.

Příprava jede na plné obrátky, zátěžové testy v Prostějově dopadly bez problémů a hráči polykají náročnější tréninkové dávky. „Už nejsou tak usměvaví jako na začátku minulého týdne,“ usmál se Weber. „Ale všichni poctivě makají a není žádný problém. Až na drobné zranění Mihaila Jovanoviće se nám vyhýbají i tyto problémy,“ těší ho. Navíc už naplno trénuje Petr Glaser a takřka na sto procent také Jaroslav Zelený, což je dobrý signál.

Slovácko je v přípravě dál, stihlo už odehrát dvě utkání – obě vítězné. Nejprve na rozehřátí přišla výhra nad Novým Městem na Moravě v poměru 5:2 (první půli odehrál i Vlastimil Daníček) a v pátek v Rakvicích si tým Svatopluka Habance poradil 1:0 se Znojmem. „Soustředíme se pouze na sebe, potřebujeme vidět naše vytipované hráče. To je v tuto chvíli nejdůležitější,“ zakončil Jozef Weber.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo