Generální partner
Světlý režim
18. leden 2024

Vladimír Neuman a Ondřej Mrózek míří na hostování

Avizované zúžení gólmanského týmu nabralo reálné obrysy – z pětice gólmanů zůstávají tři. Vladimír Neuman řeší hostování na Slovensku, Ondřej Mrózek v nedalekém Třinci.

Oba brankáři mají povolení se s novými týmy připravovat. Vladimír Neuman s týmem FK Spišská Nová Ves, kde působí na pozici sportovního ředitele dlouholetý hráč MFK Marek Janečka – v řešení je půlroční hostování. Dvacetiletý Ondřej Mrózek bude hostovat „doma“ v třetiligovém Třinci, odkud pochází. „S kluby finalizujeme smlouvy o hostování,“ potvrdil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Do jarní části sezóny tak půjde karvinský tým s třemi brankáři (Dominik Holec, Jiří Ciupa a Jakub Lapeš) a tréninkový proces bude případně doplněn o brankáře z mládeže, kteří podle trenéra brankářů Davida Hampela dozrávají k tomu, aby si mohli osahat i třetí nejvyšší soutěž za B-tým. „Vláďu Neumana jsme se rozhodli uvolnit proto, aby nasbíral zápasovou praxi ve druhé slovenské lize. A Ondřej Mrózek se bude v Třinci rvát o pozici gólmanské jedničky,“ vysvětlil Hampel.
Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo