Generální partner
Světlý režim
15. červenec 2021

Vojtěch Smrž bude hostovat v Mladé Boleslavi

Čtyřiadvacetiletý střední záložník Vojtěch Smrž se stěhuje do středních Čech. S týmem z města automobilů se připravuje téměř od začátku přípravy, ale až nyní byl transfer v podobě ročního hostování s opcí finálně dotažen.

Fotbalista, který s fotbalem začínal v Jiskře Rapotín a do Karviné přišel v žákovském věku, má na svém kontě 87 ligových startů a 5 gólů – debutoval na pražské Letné proti Spartě 20. listopadu 2016.

V Karviné pamatuje hodně – třetí místo v dorostenecké lize, postup do nejvyšší soutěže, rekonstrukci stadionu a pět sezón mezi elitou. „Vojta už potřeboval změnu prostředí, přeci jen tady byl dlouho. S Mladou Boleslaví jsme se domluvili na hostování do konce této sezóny s opcí,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Po dlouhé době tedy může kustod dres s číslem 8 nabídnout jinému zájemci a kabina musí najít nového dýdžeje.Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo