Generální partner
Světlý režim
15. červenec 2021

Vojtěch Smrž bude hostovat v Mladé Boleslavi

Čtyřiadvacetiletý střední záložník Vojtěch Smrž se stěhuje do středních Čech. S týmem z města automobilů se připravuje téměř od začátku přípravy, ale až nyní byl transfer v podobě ročního hostování s opcí finálně dotažen.

Fotbalista, který s fotbalem začínal v Jiskře Rapotín a do Karviné přišel v žákovském věku, má na svém kontě 87 ligových startů a 5 gólů – debutoval na pražské Letné proti Spartě 20. listopadu 2016.

V Karviné pamatuje hodně – třetí místo v dorostenecké lize, postup do nejvyšší soutěže, rekonstrukci stadionu a pět sezón mezi elitou. „Vojta už potřeboval změnu prostředí, přeci jen tady byl dlouho. S Mladou Boleslaví jsme se domluvili na hostování do konce této sezóny s opcí,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Po dlouhé době tedy může kustod dres s číslem 8 nabídnout jinému zájemci a kabina musí najít nového dýdžeje.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo