Generální partner
Světlý režim
24. únor 2014

Žáci: Remízová utkání s Frýdkem-Místkem

Po středečním příjezdu ze soustředění hostily žákovské kategorie U15 a U14 své vrstevníky z Frýdku-Místku. Oba zápasy nakonec skočily remízou. Dvanáctka se střetla s se svým kolegy z béčka a vyhrála vysoko 9:1, když pět branek zaznamenal Kacper Zych.

U15

MFK OKD Karviná U15 – MFK Frýdek-Místek U15 3:3 (1:1)

Branky Karviné: 36. a 55. Kvapil, 3. Macko

Sestava Karviné: Skocz (36. Lipták) – Hladík (36. Motyčka), Cieslawski, Gančařík (36. Mrozek), Swaczyna – Macko, Feik (36. Sembol), Ptáček – Hejda, Kvapil, Borkala.

Trenér Martin Špička: „Náš nejslabší výkon v roce 2014! Tak se dá charakterizovat vystoupení s Frýdkem Místkem. Chyběl nám lepší pohyb bez míče a to zejména ve druhém dějství. Během celého zápasu jsme vyrobili spoustu jednoduchých chyb, které nás stáli síly o znovu získání míče.“

U14

MFK OKD Karviná U14 – MFK Frýdek-Místek U14 2:2 (2:1)

Branky Karviné: 14. a 25. Szotkowski

Sestava Karviné: Kux – Brzóska, Bystroň, Kudláček, Rybka (36. Bielan) – Vlachovský (36. Stawicki), Seriš, Klimek, Kaczmarczyk (36. Ostáš) – Bijok (36. Škarka), Szotkowski.

Trenér Jan Laslop: „V utkání plném šancí na obou stranách jsme uhráli remízu díky vynikajícímu výkonu brankáře Kuxe. Výkon družstva nebyl dobrý v porovnání s utkáními na soustředění v Brumově.“

U12

MFK OKD Karviná U12 – MFK OKD Karviná ml.žáci B 9:1 (4:1)

Branky U12: 3., 12., 32., 50. a 56. Zych, 25. a 40. Volný, 10. Corriero, 44. Gredka

Sestava U12: Drobek (31. Lipták) – Michalidis N. (31. Palička), Müller, Adamus – Michalidis V. (31. Volný), Corriero, Gredka (31. Lukáš) – Zych.

Trenér Zbyšek Gazda: „Soupeř zaslouženě zvítězil, jelikož nás jednoznačně přehrál. Byl ve všech herních činnostech lepší."

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná