Generální partner
Světlý režim
16. prosinec 2013

Železným mužem podzimu Josef Hoffmann

Ve druhém statistickém přehledu se zaměříme na odehrané zápasy jednotlivých karvinských fotbalistů včetně jejich minutáže. Titulem železného muže se může pyšnit pravý bek Josef Hoffmann, který zasáhl do všech utkání, ve kterých pouze jednou střídal.

Do patnácti podzimních kol (schválně nepočítáme to šestnácté, jenž bylo jarní předehrávkou) ve Fotbalové národní lize zasáhlo s logem OKD na hrudi celkem 22 fotbalistů včetně tří brankařů. Nejvíce toho odehrál ten nejzkušenější – pětatřicetiletý Josef Hoffmann. Ten zasáhl do všech utkání a na hřišti strávil 1336 minut. Jinak řečeno, na trávníku chyběl pouhých čtrnáct minut v závěru utkání na Žižkově.

Podobnou porci zápasů odehrál ještě Pavel Eismann. Předsezónní posila z Třince strávila na hřišti jen o dvacet minut méně než Hoffmann. Tisícíminutovou stopáž zvládlo celkem sedm fotbalistů (Hoffmann, Eismann, Mikula, Knötig, Hottek, Vaněk a Vladavič).

Domácímu publiku se ve všech osmi zápasech předvedli Josef Hoffmann, Pavel Eismann, Admir Vladavič a Michal Gonda. Ve všech utkáních na hřištích soupeřů nastoupili Hoffmann, Eismann, Mikula, Hottek, Vaněk a Knötig.

Jediný z Karvinských, který na hřišti nechyběl ani vteřinu, byl kapitán David Mikula. K jeho smůle však musel nuceně jeden zápas (doma proti Sokolovu) vynechat kvůli trestu za žluté karty. Více už níže v přehledu. Závěrečné statistiky branek a karetních hříšníků přineseme ještě v tomto týdnu.

Celkem odehraných minut (max. 1350)

1336 – Hoffmann, 1316 – Eismann, 1260 – Mikula, 1198 – Knötig, 1165 – Hottek, 1134 – Vaněk, 1020 – Vladavič, 968 – Pindroch, 889 – Jovanovič, 860 – Mišinský, 680 – Uvíra, 637 – Ciku, 592 – Gonda, 535 – Pavelka, 390 – Svatonský, 361 – Fiala, 202 – Paleček, 180 – Lipčák, 90 – Cverna V., 19 – Limanovský, 10 – Legierski, 8 – Cverna O.

Celkem odehraných zápasů (15 podzimních kol)

15 – Hoffmann, Eismann, 14 – Mikula, Knötig, Hottek, Vaněk, Gonda, 13 – Vladavič, Pavelka, 12 – Mišinský, 11 – Pindroch, Svatonský, Fiala, 10 – Jovanovič, 9 – Uvíra, Ciku, 3 – Paleček, 2 – Lipčák, Limanovský, 1 – Cverna V., Legierski, Cverna O.

Celkem odehraných zápasů doma (max. 8)

8 – Hoffmann, Eismann, Vladavič, Gonda, 7 – Mikula, Hottek, Vaněk, Knötig, Mišinský, Pavelka, Svatonský, 6 – Pindroch, 5 – Uvíra, Jovanovič, Fiala, 4 – Ciku, 2 – Limanovský, 1 – Paleček, Lipčák, Cverna V, Cverna O.

Celkem odehraných zápasů venku (max. 7)

7 – Hoffmann, Eismann Mikula, Hottek, Vaněk, Knötig, 6 – Gonda, Pavelka, Fiala, 5 – Vladavič, Jovanovič, Ciku, Pindroch, Mišinský, 4 – Svatonský, Uvíra, 2 – Paleček, 1 – Lipčák, Legierski.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná