Generální partner
Světlý režim
24. červen 2017

Zklamal mě jen výsledek, řekl Weber po porážce

Z porážky nedělal vědu, stejně jako jeho protějšek z vítězství. Trenér Jozef Weber potřeboval v sobotním utkání především vidět v akci testované hráče, k čemuž došlo.
Pro Karvinou i Baník šlo o první duel v letní přípravě. Oba týmy zkoušely hráče, navíc šly do zápasu z těžkých tréninků. „Neděláme z toho vědu. Měli jsme v utkání dobré chvilky, vyloženě mě výkon ani nikdo z hráčů nezklamal. Pouze konečný výsledek,“ podotkl trenér Jozef Weber.

V parném dopoledni vyběhlo ve žlutých dresech několik testovaných fotbalistů. Kromě Ricarda Pini dostali všichni prostor se ukázat. Někteří to zvládli lépe, někteří hůře, ale vyloženě nikdo trenérský štáb nezklamal. „Spokojený jsem s Pavlem Pilíkem, na tréninku i v tomto zápase se jevil velmi slušně,“ uvedl na adresu krajního fotbalisty, kterému v Příbrami skončila smlouva. 

Světlé momenty ukázal i mladý Eric Ramirez a jako bonus přidal gól. „To mu může pomoct. Je to mladý hráč, na jeho věk přišel slušně připravený. Je tady s námi prozatím tři dny, uvidíme. Šanci by ale ještě měl dostat,“ uznal Jozef Weber.

Naopak neutrálně hodnotil výkon Dina Barjice. „Nezaujal ani nezklamal,“ řekl Weber k hráči, který naposledy oblékal dresu druholigového německého Kaiserslauternu. Martin Dobrotka se postavil vedle stopera Pavla Košťála. „Klukům trochu dělal problém rychlý přechod soupeře. Pustili jsme Baník do dvou tří brejků a jednou se nám to nevyplatilo,“ mrzelo šéfa karvinské lavičky.

Ten také přiznal, že po čtrnácti dnech by už rád pracoval s hráči, kteří by měli zasáhnout do nového ročníku HET ligy. „Proto testovaní hráči dostanou šanci ještě ve středu proti Cracovii Kraków, pak se s největší pravděpodobností rozhodneme,“ doplnil Weber.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň