Generální partner
Světlý režim
Tomáš Hájek #28
28

Tomáš
HÁJEK

Narozen: 28.9.1986
Výška: 196 cm
Váha: 87 kg
Post: brankář

Národnost: Česká
V klubu od: 2000
Přišel z: odchovanec MFK OKD Karviná
Kariéra: hostování TJ Sokol Dolní Lutyně (2003 – 2004), hostování SK Dětmarovice (2005 – 2006), hostování Rogow (2006 – 2007)

Charakteristika:

Brankář s výbornými parametry a velkou dávkou talentu je karvinský odchovanec Tomáš Hájek.

Ten odstartoval svou kariéru v tehdejším JAKLu Karviná. Po sloučení klubů pokračoval v mládežnických mužstvech MFK Karviná, kde byl například důležitou postavou staršího dorostu v cestě za postupem do druhé dorostenecké ligy.

196 centimetrů vysoký gólman byl svými výkony odměněn šancí v seniorském týmu MFK Karviné, kterou mu dal v roce 2004 Petr Mašlej. Mladý brankář si ale nedokázal vydobýt místo jedničky v Karviné, a tak putoval po hostováních. Zachytal si v Dolní Lutyni, Dětmarovicích, Rogowu a naposledy v Petrovicích.

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo