Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 22.8.2010
1:0
(0:0)

Diváci: 0
FC Ostrava - Jih
Chmiel (36. Sliva) - Čermák, Ženíšek, Matějek (60. Szkutek), Lichtblau (55. Budina) - Hilbert, Kolek (55. Karkoschka), Putyera, Mikulec - Malyjurek (60. Molnári), Řapek (36. Červený)

Branka MFK OKD Karviná: 52. Červený

Komentář

V prvním podzimním kole jsme se utkali doma se soupeřem z Ostravy. Po letní přípravě se hráči na utkání těšili. Hned od úvodních minut to byl souboj našeho družstva s výborným brankářem hostí. V prvním poločase jsme si vypracovali pět vyložených šancí, ale bohužel jsme je trestuhodně zahodili. V druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil. I nadále jsme dobývali ostravskou branku. Nakonec se nám to v 52. minutě povedlo, když po perfektní přihrávce Putyery zakončoval střelou k tyči Červený a mohli jsme se zaslouženě radovat z domácího vítězství 1:0.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo