Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Jiskra Rýmařov
sobota 28.8.2010
2:0
(2:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Sliva (36. Chmiel) - Čermák, Stallmach, Matějek, Lichtblau (55. Budina) – Malyjurek (45. Kolek), Mikulec (60. Karkoschka), Ženíšek, Putyera - Hilbert (60. Gasior), Červený (36. Řapek)

Komentář

Utkání v Rýmařově nebylo pro nás šťastné. V prvním poločase naše obrana vyrobila dvě hrubé chyby, které soupeř potrestal a vedl 2:0. Během utkání jsme měli trvalou územní převahu, ale bohužel se nám ji nepodařilo vyjádřit gólově. Za předvedou bojovnost zaslouží kluci pochvalu. Musíme však zlepšit finální fázi a zachovat větší klid v koncovce.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo