Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 5.9.2010
0:0
(0:0)

Diváci: 0
Nový Jičín
Chmiel (36. Sliva) - Čermák, Stallmach, Matějek, Lichtblau - Malyjurek (60. Szkutek), Mikulec (55. Molnári), Ženíšek, Kolek (36. Hilbert) - Putyera, Řapek (50. Červený)

Komentář

V utkání hraném na umělé trávě byl Nový Jičín mírným papírovým favoritem. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Hned v 10. minutě se řítil sám na brankáře hostí Malyjurek, ale jeho dloubák skončil těsně vedle tyče. Nový Jičín zahrozil ve 25. minutě povedenou střelou, kterou náš brankář Chmiel vytěsnil mimo bránu. V dalším průběhu utkání se převážně hrálo mezi šestnáctkami. Remíza byla vzhledem k průběhu utkání spravedlivá pro obě družstva.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo