Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Kopřivnice
sobota 11.9.2010
2:4
(0:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Chmiel - Čermák, Stallmach (36. Malyjurek), Matějek (60. Gasior), Lichtblau - Hilbert, Mikulec (60. Molnári), Ženíšek, Kolek - Putyera, Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 46. a 65. Řapek, 4. Kolek, 18. Putyera

Komentář

Do zápasu jsme vstoupili s cílem navázat na předešlé výkony a zachovat větší klid v koncovce. Kolek nás krásnou střelou z 16 – ti metrů poslal ve 4. minutě do vedení 1:0. Krátce na to Puteyra v zvyšoval na 2:0. Do konce prvního poločasu jsme dobře kombinovali a soupeře, který v 10. minutě neproměnil pokutový kop, jsme jasně přehráli. Druhý poločas otevřel pokutový kop číslo dvě, který tentokrát domácí proměnili 2:1. V 46. minutě se blýsknul Řapek tvrdou střelou z 20 – ti metrů a mohli jsme se radovat z gólu na 3:1. Kopřivnice v 55. minutě znovu snížila. Pět minut před koncem zvýšil po individuální akci Řapek na konečných 4:2.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo