Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Kopřivnice
sobota 11.9.2010
2:4
(0:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Chmiel - Čermák, Stallmach (36. Malyjurek), Matějek (60. Gasior), Lichtblau - Hilbert, Mikulec (60. Molnári), Ženíšek, Kolek - Putyera, Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 46. a 65. Řapek, 4. Kolek, 18. Putyera

Komentář

Do zápasu jsme vstoupili s cílem navázat na předešlé výkony a zachovat větší klid v koncovce. Kolek nás krásnou střelou z 16 – ti metrů poslal ve 4. minutě do vedení 1:0. Krátce na to Puteyra v zvyšoval na 2:0. Do konce prvního poločasu jsme dobře kombinovali a soupeře, který v 10. minutě neproměnil pokutový kop, jsme jasně přehráli. Druhý poločas otevřel pokutový kop číslo dvě, který tentokrát domácí proměnili 2:1. V 46. minutě se blýsknul Řapek tvrdou střelou z 20 – ti metrů a mohli jsme se radovat z gólu na 3:1. Kopřivnice v 55. minutě znovu snížila. Pět minut před koncem zvýšil po individuální akci Řapek na konečných 4:2.
Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo