Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 19.9.2010
4:0
(2:0)

Diváci: 0
Hájek a Synové
Chmiel - Čermák, Stallmach, Matějek, Lichtblau (50. Gasior) - Ženíšek, Hilbert (50. Kielkowski), Mikulec (50. Galusek), Malyjurek - Řapek, Červený (36. Karkoschka)

Branky MFK OKD Karviná: 9. Červený, 25. Mikulec, 53. Karkoschka, 67. Řapek

Komentář

Do zápasu jsme vstoupili dobře a již v 9. minutě jsme se ujali vedení, když z pravé strany centroval Hilbert a Červený z těžké pozice otevřel skóre - 1:0. Ve 25. minutě utekl po levé straně Malyjurek a naservíroval zpětnou přihrávku pro Mikulce, který přízemní střelou k tyči zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase jsme nastoupili v pozměněné sestavě a chvíli jsme se na hřišti hledali. Uklidnění přišlo v 53.minutě ,kdy se blýsknul individuální akcí Karkoschka - 3:0. Tečku za utkáním dal v 67. minutě Řápek, který po krásné uličce Mikulce zvyšoval na konečných 4:0.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo