Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

ŠSK Bílovec B
neděle 26.9.2010
5:2
(4:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Sliva - Čermák, Stallmach, Matějek, Lichtblau (45. Szkutek) - Ženíšek, Malyjurek (55. Gasior), Mikulec (40. Kolek), Putyera (60. Molnári) - Červený (20. Karkoschka), Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 29. Karkoschka, 31. Putyera

Komentář

Do utkání jsme vstoupili vlažně a Bílovec potrestal individuální chyby brankáře a obrany. Ve 26. minutě to bylo již 4:0 pro domácí, ale ještě do poločasu se nám podařilo snížit zásluhou Karkoschky a Putyery na 4:2. Ve druhém poločase se nedá klukům upřít bojovnost, ale bohužel to na zvrat nestačilo. V poslední minutě soupeř upravil na konečných 5:2. Věřím, že si kluci z tohoto debaklu vezmou ponaučení do příštích zápasů.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo