Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 28.9.2010
3:2
(2:2)

Diváci: 0
FC Hlučín
Chmiel (70. Sliva) - Čermák, Stallmach, Matějek, Lichtblau (39. Gasior) – Malyjurek (60. Budina), Mikulec (60. Červený), Ženíšek, Kolek - Putyera, Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 20. Mikulec, 34. Kolek, 54. Čermák

Komentář

S Hlučínem jsme odehráli velice těžké utkání, které bylo hrané na umělé trávě. V 11. min. se soupeř dostal do vedení 1:0. Ve 20. minutě se nám podařilo vyrovnat Mikulcem, kterému přihrával Řapek. O osm minut později nám soupeř znovu utekl o jeden gól. Kluci nepřestali hrát svoji hru a odměnou jim bylo vyrovnání ve 34. minutě Kolkem, kterému opět přihrával agilní Řapek. O osudu utkání rozhodla 54. minuta, kdy zahrával standartní situaci z 25 metrů Čermák a jeho povedená střela skončila v síti - 3:2. Mužstvo ukázalo vnitřní sílu, kdy i za nepříznivého stavu nesložilo zbraně a šlo si za vítězstvím.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo