Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 17.10.2010
1:5
(0:3)

Diváci: 0
FC Baník Ostrava C
Chmiel - Matějek, Šiška, Ženíšek, Szkutek – Malyjurek (60. Gasior), Mikulec (50. Červený), Kolek, Putyera (60. Molnári) - Karkoschka (60. Galusek), Řapek

Branka MFK OKD Karviná: 37. Putyera

Komentář

Utkání, které skončilo jednoznačným rozdílem, jsme nezvládli hlavně v prvním poločase. V této fázi zápasu jsme inkasovali tři branky, které padly po našich chybách. V poli jsme hráli docela dobře kombinačně, ale zakončení bylo naší slabou stránkou. V druhém poločase se nám podařilo ve 37. minutě snížit na 3:1 brankou Putyery, kterému přihrával dobře hrající Malyjurek. Za stavu 3:1 jsme byli Baníku vyrovnaným soupeřem. Chyběla jen kontaktní branka, která by nám pomohla se dostat do zápasu. V posledních dvou minutách nás soupeř potrestal dvěma góly.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo