Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Dolní Benešov
neděle 24.10.2010
0:3
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Sliva - Matějek, Ženíšek, Čermák (55. Šiška), Skutek - Malyjurek (36. Hilbert), Mikulec, Kolek, Putyera - Karkoschka (50. Červený), Řapek
Branky MFK OKD Karviná: 4., 50. a 55. Řapek

Komentář

První poločas byl z naší strany velice nepřesný a domácí s námi stačili držet krok. Ve 4. minutě Malyjurek přesným pasem vyslal Řapka a ten se v samostatném nájezdu nemýlil - 1:0. V druhém poločase jsme chtěli zlepšit přechodovou fázi. To se nám začalo dařit až od vstřelení druhé branky, kdy opět střelecky disponovaný Řapek zvyšoval na 2:0. Tentokrát mu přihrával Hilbert. V 55. minutě dovršil hattrick Řapek a upravil na konečných 3:0. Opět mu asistoval Malyjurek.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo