Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 31.10.2010
1:1
(0:0)

Diváci: 0
FK Fotbal Třinec B
Sliva - Čermák, Stallmach, Matějek (36. Szkutek), Kolek - Ženíšek, Hilbert (60. Molnári), Mikulec (36. Karkoschka), Malyjurek - Řapek, Putyera (55. Červený)

Branka MFK OKD Karviná: 56. Karkoschka

Komentář

Do posledního zápasu podzimu jsme šli s jasným cílem: naplno bodovat. Utkání se odehrálo ve slušném tempu. Chtěli jsme hrát kombinačně, ale v 1. poločase se nám to příliš nedařilo. Po změně stran došlo ke zlepšení. Paradoxně ve 44. minutě se dostali do vedení hosté, kteří využili naší chybu v obraně. Od té chvíle jsme Třinecké dostávali pod tlak. Přicházeli i vyložené šance, ale bohužel se nám je nedařilo vyjádřit gólově. Až v 56. minutě našel Řapek naběhnutého Karkoschku, který srovnal na konečných 1:1. Tímto výsledkem jsme zakončili podzimní část sezóny na pěkném 3. místě.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo