Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Sparta Brno
neděle 29.3.2009
0:1
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Dočekal – Káňa, Toman, Dančík Petr, Helis – Hampl, Vlček, Blaho, Hanzel – Legierski, Owczarzy (45. Klimša)
Branky: 64. Hanzel

Komentář

Celý první poločas jsme měli pod kontrolou. Vše podstatné se odehrávalo na soupeřově polovině, jenomže převahu jsme nedokázali brankově vyjádřit. V 15. minutě 2. poločasu se nám podařilo vstřelit regulérní gól, který po 20 vteřinách hlavní rozhodčí "odvolal" pro údajný faul našeho útočníka Owczarzyho. Stále jsme se tlačili do útoku a málem jsme na tuto přemíru snahy doplatili. Nejprve se špatně domluvili naši středoví obránci a po té chyboval do té doby výborný brankář Dočekal. Soupeř však těchto slibných situací nevyužil. Proto také o skóre utkání rozhodl jediný, ale velice důležitý střelecký úspěch Pavla Hanzla ze 33. minuty 2. poločasu (ještě 9 minut se nadstavovalo kvůli ošetřování domácího brankáře), kterým jsme zaslouženě vyhráli 1:0.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii