Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Fastav Zlín
sobota 11.4.2009
0:2
(0:0)
Stadion Letná
Diváci: 0
MFK Karviná
Dočekal – Káňa, Toman, Pavel Dančík, Helis – Hanzel, Vlček, Blaho, Ryšavý (65. Klimša) – Legierski (58. Owcarzy), Hampl (62. Gizara)
Branky MFK OKD Karviná: 39. Hanzel, 67. Owczarzy

Komentář

První poločas utkání ve Zlíně byl ve znamení "nakopávané"... Místní hřiště bylo ve velice špatném stavu a neumožňovalo větší kombinaci. Byli jsme mnohem nebezpečnější a ve 23.minutě jsme mohli skórovat. Po nádherné přihrávce Helise se za záda obránců dostal Hampl, ale bohužel šanci neproměnil. Potěšitelné bylo, že jsme soupeře nepustili do žádné šance a standardní situace jsme s přehledem odvrátili. Ve druhé půli se nám začala dařit i mezihra. Ve 39. minutě jsme předvedli nejhezčí akci utkání, která šla po ose Legierski, Vlček, Hanzel a ze které jsme vytěžili 1. branku. Soupeř přidal na tempu, ale dostával se pouze k našemu pokutovému území. Tím se vytvořil prostor pro naše brejky. Z jednoho z nich jsme ve 49. minutě skórovali Legierským, ale rozhodčí branku pro údajný ofsajd neuznal...Oživení do hry přinesli postupně Owczarzy, Gizara i Klimša. V závěru utkání jsme přidali ještě jeden gól, kdy se po přihrávce Blaha v pokutovém území soupeře uvolnil Klimša a ten nádhernou přihrávkou oslovil Owczarzyho, který s přehledem skóroval... Opět se projevila síla celého kolektivu.
Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii