Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Vítkovice
sobota 25.4.2009
2:0
(0:0)
Městský stadion
Diváci: 0
MFK Karviná
Pastrnák – Káňa, Dančík Petr, Dančík Pavel, Klimša (22. Ciencala) – Hampl (60. Ryšavý), Gizara (44. Orlický), Blaho, Hanzel – Owczarzy, Legierski (55. Kurušta)

Komentář

Náš tým chtěl navázat na dobrý výkon proti Olomouci. V úvodních 15ti minutách se nám to dařilo, byli jsme nebezpečnější, měli jsme i více ze hry. V následujících třech minutách se soupeř dvakrát rychlým protiútokem dostal za naši obranu, výsledkem byl faul Klimši a následný pokutový kop. Brankář Pastrňák sice vystihl směr střely , ale gólu nezabránil – 1 : 0. Utkání získalo touto brankou ještě větší náboj. Těsně před odchodem do šaten měl na kopačkách vyrovnávací gól Owczarzy po nádherné přihrávce Hampla... Bohužel neměl dostatek klidu a zbrkle zakončil. Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší aktivě, výsledkem byl pouze narůstající počet rohových kopů, které jsme zahrávali. Při jednom z nich se zrodila i naše největší šance, bohužel jsme netrefili z 5ti metrů branku. Naše snaha vyrovnat se stupňovala, přeskupili jsme řady a začali hrát na 3 obránce. V koncovce jsme úspěšní nebyli. Po chybě jednoho z našich stoperů zužitkoval soupeř rychlý protiútok. Opět jsme nebodovali, ale můžeme říci, že chlapci zahráli velice dobře a jejich výkon je příslibem pro nejbližší domácí utkání.
Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii