Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Ostrava - Jih
neděle 10.4.2011
0:1
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Němeček - Ženíšek, Stallmach, Matějek, Kolek (36. Lichtblau) - Čermák, Putyera (50. Budina), Mikulec, Hilbert (36. Malyjurek) - Řapek, Karkoschka (45. Červený)

Branka MFK OKD Karviná: 32. Matějek

Komentář

Při utkání v Ostravě jsme měli po celý zápas územní převahu, ale nedařilo se nám ji vyjádřit gólově. Vysvobození přišlo ve 32. minutě, kdy se trefil Matějek z dvaceti metrů po pěkném přistrčení Malyjurkem. Soupeř nás dokázal ohrozit pouze jednou, když v poslední minutě chyboval Stallmach.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo