Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 29.5.2011
4:1
(1:0)

Diváci: 0
MFK Havířov B
Sliva - Ženíšek, Stallmach, Matějek, Kolek (50. Galusek) - Čermák, Malyjurek, Mikulec (45. Šiška), Budina (36. Lichtblau) - Karkoschka (50. Molnári), Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 24. a 48. Karkoschka, 45. Mikulec, 55. Řapek

Komentář

Utkání, ve kterém jsme byli papírovým favoritem, se pro nás zejména v 1. poločase nevyvíjelo dle předpokladů. Zbytečně jsme vodili míč, byli jsme bez pohybu, a když jsme si vypracovali vyložené šance, nezachovali jsme klid v koncovce. Do 2. půle jsme nastoupili aktivně, a během prvních patnácti minut se nám podařilo rozhodnout utkání. V dalším průběhu zápasu dostali příležitost hráči z lavičky. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží Karkoschka, který dva góly dal a na jeden přihrál. Mezi střelce se dále zapsali Řapek a Mikulec.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo