Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 6.6.2009
0:3
(0:2)

Diváci: 0
FC Baník Ostrava
Pastrňák (70. Pecha) - Dančík Petr (70. Dančík Pavel), Ciencala, Káňa (55.Ryšavý), Toman (70. Malatinský) - Helis, Hanzel (70. Helvín), Gizara, Hampl - Legierski, Owczarzy (57. Kurušta)

Komentář

První dvě branky jsme soupeři darovali sami...Udělali jsme dvě individuální chyby, za které jsme zaplatili góly. Nedokázali jsme se soupeřem držet krok, naše defenzíva dnes nefungovala tak, jak jsme zvyklí. Výsledek je krutý, ale odpovídá rozložení sil na hřišti. Není pro nás omluvou, že jsme nehráli v nejoptimálnějším složení. Hodně mě mrzí, že jsme se opět brankově neprosadili, i když jsme měli několik slibných možností. Za vše můžeme uvést tu největší, kterou 7 minut před koncem zahodil Hampl. Po přihrávce Gizary se dostal před hostujícího brankáře, kterého pouze trefil... Potěšitelné byli výkony brankáře Pastrňáka a Gizary.
Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii