Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 2.10.2011
1:1
(1:1)

Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
Mato - Šlampiak (76. Derík), Wenglorz, Kloda, Berešík - Procházka, Šimák, Uher (70. Hruška), Puchel - Moskál, Kurušta (50. Siekiera)
Branka MFK OKD Karviná U17: 18. Moskál

Komentář

Hodnocení trenéra Jindřicha Dohnala: "Po soustředěném a poctivém výkonu v defenzivě jsme proti fotbalově a kombinačně silnému soupeři vybojovali cenný bod. Hosté měli míč více na svých kopačkách, my jsme se snažili po zisku míče o rychlý přechod do protiútoku. To se nám zejména v prvním poločase dařilo. Museli jsme však dotahovat jednobrankový náskok soupeře ze 7. minuty, kdy jsme neobsadili protihráče ve vlastním pokutovém území a nechali jej skórovat. Na vyložené šance vyzněla první půle lépe pro nás, bohužel jsme dokázali využít jen jednu a to v 18. minutě, kdy se po centru Procházky prosadil Moskál. Další branky mohli přidat Procházka, Kurušta, Uher, Puchel a znovu Moskál."
"Ve druhé půli jsme se dostávali místy pod silný tlak soupeře. Nedokázali jsme na hrotu podržet míč a většinu herních situací jsme řešili zbrkle, z čehož pramenily nepřesnosti a ztráty. V několika kritických momentech nás podržel brankář Mato. Skórovat jsme mohli jen dvakrát, ale Siekiera s Puchelem své šance nevyužili. Hráči si za obětavý a kolektivní výkon zaslouží pochvalu, vyzdvihnout musím výkon Šimáka, který byl dnes motorem mužstva."
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná