Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 6.11.2011
3:7
(0:4)

Diváci: 0
SFC Opava

Sestava MFK OKD Karviná U12 I: Novák - Zorychta (30. Toroň), Mynář, Kretek, Vlachovský, Seriš, Madej (30. Vondrák), Mrózek
Sestava MFK OKD Karviná U12 II: Kux - Dobeš, Bijok, Bielan, Urban (30. Brzózka), Soušek, Ponča (30. Noworyta), Ostáš (30. Buzek)
Branky MFK OKD Karviná U12 I: 34. Vlachovský, 53. Seriš
Branky MK OKD Karviná U12 II: 51. Soušek

Komentář

Hodnocení trenéra Zbyška Gazdy: "Poslední utkání podzimu se nám povedlo co se týče předvedeného výkonu. Kvalitní soupeř nás nepřevyšovál, ale naopak, my jsme byli víc než vyrovnaný tým. Dařila se nám kombinace s rychlým přechodem do utočné fáze, ale koncovka byla špatně řešená. Soupeř vytěžil z minima maximum a byl v koncovce uspěšnější. Těší mně předvedená hra všech hráčů. Do budoucna musíme zapracovát na koncovce, které už tak věnujeme hodně času."
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo