Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Frýdek - Místek
sobota 26.5.2012
0:2
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Novák - Derík, Frisch, Kloda, Berešík (72. Onderka) - Uher (77. Gabrysiak), Wenglorz, Siekiera (75. Hruška), Procházka - Duda, Moskál (79. Badura)
Branky: 21. Berešík, 78. Hruška

Komentář

Trenér Jindřich Dohnal: „V úvodu utkání jsme hráli nedisciplinovaně a lehkovážně, z čehož pramenily jednoduché ztráty míče, po kterých se soupeř dostával do nebezpečných protiútoků. Od 15. minuty jsme se srovnali a domácí jsme fotbalovou kvalitou jasně přehráli. Vedení jsme se ujali ve 21. minutě z pokutového kopu, který po faulu na Dudu nekompromisně proměnil Berešík. Další vypracované šance jsme bohužel neproměnili. Ve druhé půli jsme pokračovali v kombinační hře a snažili se o vstřelení dalších branek. Pojistka přišla až v 78. minutě po krásné střele Hrušky, když jsme před tím zahodili čtyři tutovky. Soupeř nás zlobil pouze dlouhými míči a standardními situacemi, se kterými si hráči a výborný Novák poradili."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná