Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 25.3.2012
6:8
(3:4)

Diváci: 0
FC Baník Ostrava
I.sestava: Kux - Vlachovský, Bijok, Zorychta, Kisza (30. Kretek), Seriš (3O. Soušek), Kaczmarczyk, Motloch (30. Brzózka). II.sestava: Noworyta - Madej, Bielan, Urban (50. Kniezek), Bystroň, Mrózek (30. Coufal), Ponča, Ostáš (30. Buzek).
Branky MFK OKD Karviná U12: 7. Motloch, 12. Bystroň 15. Seriš, 35. Soušek, 44. Buzek, 50. Kaczmarczyk.

Komentář

"První mistrovské utkání jsme zvladli. Jedna skupina vyhrála 4:2 po velmi dobrým výkonu všech hráčů. Základ uspěchu byl v plnění si svých povinností a chuťi do hry. Druha skupina podala velmi bojovný výkon, ale výsledkově vyšla hůř, prohrála 2:6. A tak je celkový výsledek utkání 6:8 pro Baník. Všichní si zaslouži pochvalu za bojovnost a předvedený výkon," pochválil své svěřence trenér MFK OKD Karviná U12 Zbyšek Gazda.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo