Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Bílovec
sobota 31.3.2012
12:11
(5:6)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Noworyta - Kisza, Ponča, Urban, Bystroň, Soušek, Kretek (30. Vondrák), Ostáš (30. Toroň). II. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Madej (30. Brózka), Vlachovský, Seriš, Kaczmarczyk, Motloch.
Branky MFK OKD Karviná U12: 7. 39. a 46. Soušek, 38. a 48. Kaczmarczyk, 6. Motloch, 20. Seriš, 21. Vlachovský, 26. Brzózka, 29. Madej, 55. Kisza.

Komentář

"Pro nemoc a zranění nám chybělí čtyří hráčí, a tak jsme si museli pujčít dva hráče ročníku 2001. Hrálo se za velmi silného větru hlavně ve druhém poločase, což byla pro některé velká překážka. Výsledek utkání neodpovídá předvedené hře soupeře. Jednoznačně jsme byli lepší a celé utkání hráli na soupeřově polovině. Herně všichni dominovali a pouze nevyužité stoprocentní šance nás připravily o lepší výsledek. Jedna skupina utkání vyhrála 7:2, druhá prohrála 10:4. Ještě pět minut před koncem byl celkový výsledek 10:6 pro nás. Soupěř využil silného větru a po šesti ranách z 20 metrů utkání otočil," uvedl Zbyšek Gazda, hlavní trenér MFK OKD Karviná U12.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo