Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 8.4.2012
5:9
(2:6)

Diváci: 0
MFK Vítkovice
I.sestava: Kux - Vlachovský, Bijok, Bielan - Ponča, Seriš, Madej - Ostáš (30. Urban). II.sestava: Noworyta - Mrózek, Mynář, Wasniowski (30. Dobeš) - Bystroň, Soušek, Kretek - Brzózka
Branky MFK OKD Karviná: 13. a 50. Brzózka, 20. a 56. Ponča, 37. Madej

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „I přes nepříznivý výsledek celého utkání jsme byli aktivnější než soupeř. Vytvářeli jsme si spoustu gólových přiležitosti, ale neustále se nám nedaří je využít. Soupeř potrestal naše individuální chyby a lehce šel do vedení. Minimálně čtyři góly jsme soupeři darovali zadarmo."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo