Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Hranice
středa 18.4.2012
7:9
(1:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Bielan - Vlachovský, Kaczmarczyk, Madej (30. Seriš) - Brzózka (30. Ostáš). II.sestava: Noworyta - Urban (30. Dobeš), Motloch, Wasniowski - Bystroň, Soušek, Kretek - Ponča (30. Kisza)
Branky MFK OKD Karviná: 7., 11. a 21. Ponča, 15. a 32. Brzózka, 26. a 38. Kretek, 39. Seriš, 52. Vlachovský

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání nemůžu být spokojený s předvedenou hrou, poněvadž jsme se přizpůsobili hře soupeře. Byl to jenom boj a nakopaváné míče. Vytratila se fotbalovost, která nás zdobila minulá utkání s kvalitnějšími soupeři."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo